| adrian_5094 a întrebat:

Cine stie de ce nu mai imi merg jocurile cu o grafica asa de buna? de o vreme numi apar jocurile deoarece imi apare ce de genu "eror graffic videos etc"'. cine stie de ce dau funda garantat. dau si la raspunsurile necastigatoare doar sa-mi zica careva. dau funda la toate raspunsurile voastre.plzzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Ai placa video prea slava. Cumpara-ti o placa video noua sau o configuratie noua. Un PC bun, facut pe bucati, costa 1500-1700 RON.

1 răspuns:
| kill4fun_1118 a răspuns:

Placa video...