| DynamiiteXD a întrebat:

Cum pot face bani pe facebook la coco girl,acei bani cu care poti cumpara haine, coafuri etc?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani bani vrea oricare cine are cine n are, de atîtia mii de ani legea lumii este bani.

| DynamiiteXD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Auzi,daca n-ai raspuns taci macar, nimeni nu te-a obligat sa raspunzi.Asa ca...vezi-ti de treaba ta.

| DeeaRebela a răspuns:

Uita-te cand intri si vezi sus in coltul jocului niste cercuri si dai pe ele si dupa iti alegi ce vrei sa faci dai go si dupa trebiuie sa faci ce scrie.
Sper ca te-am ajutat.

| DynamiiteXD explică (pentru DeeaRebela):

Dar,eu nu vreau rubine si acele monede cu inscriptia de facebook

| DeeaRebela a răspuns (pentru DynamiiteXD):

Aaa, nici eu nu stiu.