| stefystefy90 a întrebat:

Cum pot sa sterg niste videoclipuri puse pe youtube dar pe acelea eu le-am pu. va rog! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Darkraid a răspuns:

Nu prea am inteles exact, cred ca vrei sa stergi videoclipurile puse de tine pe YouTube. Intri pe https://www.youtube.com/ si apesi pe contul tau in coltul de sus, dreapta, si apesi pe "Video Manager". Acolo o sa ai lista cu toate videoclipurile tale de pe YouTube si bifezi casutele din stanga videoclipurilor (cele pe care vrei sa le stergi) si, apasand pe butonul "Actions", alegi optiunea "Delete" si videoclipurile vor fi sterse.