| CrissMiru a întrebat:

Cum poti fura o pagina de facebook?
O fata mi-a furat pagina si a zis ca vrea in schimb alta pagina.Chiar m-am suparat ca am muncit la ea si vreau sa o recuperez altfel decat sa ii dau pagina aia pe care o vrea sad
Dau funda la cel mai rapid si folositor raspuns si dau vot la toti

Răspuns Câştigător
| Katherine20 a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa ii spui ca ii dai o pagina mult mai mare decat aia, dar sa nu-i dai pagina...o rogi pe ea te puna prima la pagina ta si apoi ii spui ca o pui si tu la cealalta. dupa ce te-a pus o scoti repede si ii dai block.
sau daca mai e inca o adminaa principala pe pagina adica pe langa cea care ti-a furat-o, poate mai are o prietena apropiata pe care a pus-o manager. te poti da drept cealalta admina principala cu ajutorul unui cont fals...i spui ceva de genu ca ti blocat contul vechi, ca vrei unu nou pentru rezerva etc big grin Sper ca te-am ajutat kiss p.s. cate like-uri avea pagina? happy

2 răspunsuri:
| CrissMiru explică:

Avea cam 10 000 like's, dar oricum am recuperat-o.Am facut asa cum mi-ai zis happy

| Katherine20 a răspuns (pentru CrissMiru):

Mă bucur că ți-am fost de folos! kiss