| NeoANTO a întrebat:

Dau funda! Stie cineva de ce nu primesc Android 5.1.1 pentru Samsung Galaxy S5? Am dat sa caute actualizari si a zis ca am cele mai noi actualizari instalate! Dar am Android 5.0 crying Help!

Răspuns Câştigător
| Bernardus a răspuns:

E pentru ca astia de la Samsung sunt prosti rau, si scot update-uri din an in pasti, crede-ma am avut si eu Samsung si aveam exact aceeasi problema, Samsung nu scot update-uri deloc

2 răspunsuri:
| NeoANTO explică:

Eu știu ca versiunea 5.1.1 pentru S5 a apărut prin noiembrie...

| Bernardus a răspuns (pentru NeoANTO):

Atunci este pentru ca astia de la Samsung nu scot update-uri uniform, ci scot pe rand in diferite tari