| Petrut1997 a întrebat:

Salut azi am instalat cyanogenmod 12, 1 pe Samsung Galaxy S5 adica Android 5.1.1. iar atunci cand primesc mesaje sau ma suna cineva soneria se aude foarte incet. exista vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru s5 exista deja cm13...
iei gapps de 6.0 de aici opengapps.org ce versiune vrei tu, in functie de cate aplicatii vrei sa ai de la google pe el. iar soft cm13 de aici http://download.cyanogenmod.org/? device=klte presupunand ca ai varianta internationala de s5. pui in telefon, recovery, wipe la tot, install rom, install gapps, reboot. Posibil sa fie ce zici tu un bug la o versiune mai veche si de asta.

| Petrut1997 explică:

L.am avut instalat, dara face figuri. Imi inchide aplicatiile, nu imi schimba poza de ecran.