| Radu_Costi_1990 a întrebat:

De ce cand intru in Watch_Dogs imi arata intro-ul ii dau "New game"vad inceputul tot dar cand trebuie sa trag in tipul ala cu pistolul fara gloante mi-se blocheaza apoi se inchide si imi zice jos in dreapta "display driver stopped responding and has recovered" si "display driver AMD driver stopped responding and has successfully recovered" ce fac? Si am mai incercat sa intru dar tot nu mi-a mers si acelasi lucru imi zicea!

2 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Ati, ce sa-ti zic mai mult.Se stie ca au probleme cu driverele. Dezinstaleaza driverele video si cauta ultima versiune pe net. Daca nici asa nu merge cred ca ar trebui sa te gandesti la o reinstalare a windows-ului.

| Radu_Costi_1990 explică (pentru andyeyes99):

Care sunt driverele video? (DirectX, Framework for-Games,
Visual C++ 2005 SP1
Visual C++ 2008 SP1
Visual C++ 2010 x64)