| joker9814 a întrebat:

De curand am downloadat Fruit Ninja pentru PC totul merge foarte bine cu exceptia unui lucru acela ca in loc de fructe se fad niste "pete" albe! L-am downloadat din mai multe locuri si acelasi rezultat, aveti vreo idee despre care ar fi motivul si cum as putea sa indrept aceasta eroare?

2 răspunsuri:
| lavinici a răspuns:

Buna.si eu am aceeasi problema.ai aflat care este motivul?

| joker9814 explică (pentru lavinici):

Da, am aflat motivul meu.Placa video era prea veche.Mi-am luat una de 1 Gb si acum merge perfect. big grinwinking