| sorin579 a întrebat:

Deci,am cumparat un Pc nou, si avea Eset nod 32 Antivirus in el,a expirat si l-am sters, cu gandul sa il instalez din nou, dar zice ca deja exista.Am intrat la Panoul de control,Security center, Virus protection, si zice ca Nod 32 e inca instalat,dar eu l-am dezinstalat.
Am instalat Kaspersky, si zice la Virus Protection, ca am mai mult decat 1 antivirus.Ce sa fac sa scap de Eset de acolo ca sa il reinstalez.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

L-ai dezinstalat clasic si au ramas urme ale acestuia in users\program files\registrii si chiar daca il dezinstalai cu o aplicatie performanta tot trebuia sa cauti unde am mentionat sa stergi toate urmele acestuia plus ca unii registrii ai acestuia trebuiesc luati in proprietate (user administrator) pentru ai putea sterge.
Sti sa folosesti Team Viewer, te pot ajuta.

| sorin579 explică (pentru Iwao):

Nu mai am nevoie momentan pentru ca am formatat pcu.
Ms oricum.
Funda e a tahappy.

1 răspuns: