| Claudiuu a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor cum sa fac din doua unitati (Local Disk)D si E sa am una singura? Pt ca am nevoie de mult spatiu pentru un joc iar eu am 3 unitati mai mici am nv doar de 2 mai mari.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in Control Panel/Administrative Tools/Computer Management/DIsk Management. Aici faci click dreapta pe partitia E si dai Delelte Logical Drive. Se restrteaza computerul si gata! Atentie! Este posibil sa se piarda ceva date spunspecialistii. Eu am facut asta de mai multe ori si n-am patit nimic. Cum ti-o fi norocul!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.