| darius148 a întrebat:

Buna TPU imi spuneti va rog o modalitate de a mari spatiul de stocare din C:Local Disk ca pe disk cleanup nu pot am neaparat nevoie de ajutor si ce insemna format... pe local disk? ce trebuie sa fac? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| dAnyyy01 a răspuns:

Poti incerca cu un soft numit CCleaner. Acesta sterge fisierele nefolositoare pentru PC.Il poti downloada de aici: http://www.piriform.com/ccleaner

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, pai, ar fi o modalitate sa bagi cd-ul cu windows, alegi repair si modifici partitia, dar dupa trebuie sa bagi din nou windows, daca este alta partitie in afara de cea cu windows, dai click dreapta si format, e simplu, dar pe cea cu windows, dezinstaleaza din add or remove programs si sterge ce ai pe desktop si in my documents, fac parte din C:\, sper ca te-am ajutat