| vladimir74 a întrebat:

Calculatorul meu merge incarca f greu paginile de pe net si nu imi mai da voie sa ma loghez pe mess. Am dat o scanare cu nod32 si nu a gasit nimic. Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul sau du-te undeva sa ti-l reinstaleze si apoi va fi ca nou

| hashu1985 a răspuns:

De cand n-ai mai reinstalat sistemul de operare?

| vladimir74 explică (pentru hashu1985):

De vreo 6 luni.

| vladimir74 explică (pentru hashu1985):

Cam de 6 luni.

| hashu1985 a răspuns (pentru vladimir74):

Reinstaleaza-l si fa-l babaste ia fiecare componenta in parte si downloadeaza drivere de pe site-ul oficial al producatorului... o sa fie diferenta mare