| darius88 a întrebat:

Eu ma joc New Metin3 si azi cand intru im scrie Connection Problem.Metinul nu merge sau am eu ceva la PC? Pentru ca pe forum nu vad nimic in legatura cu asta.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Nu,este o problema de la ei. Logheaza-te intruna, asa faceam si eu.Cred ca va merge. funda?

| FrancezuTau a răspuns:

Poate fi de la internetul tau, sau de la sv lor, ce windows ai?

| darius88 explică (pentru FrancezuTau):

Am Windows 7 si imi zice conection problem cand intru in patcher.E ca nu merge sa se faca update-ul sau merge sa intru daca intru de mai multe ori cum a zis Denisaa?

| FrancezuTau a răspuns (pentru darius88):

Degeaba o sa intri de mai multe ori.