| ErrorFound a întrebat:

Exista cumva macar un site in tot internetul la care sa-ti dai sistemul de operare si sa-ti afiseze o lista cu toate programele/jocurile care iti ruleaza pe PC/Xbox sau ps3?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru jocuri ai http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Pentru aplicatii nu ai.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU exista. In dreptul fiecarui joc/aplicatie scrie pe ce sistem de operare lucreaza. Cine sta sa contorizeze toate aplicatiile si jocurile in functie de sistemul de operare?

| ErrorFound explică (pentru neluL):

Pai sunt site-uri cu system requirements la jocuri din 1990 si pana acum si iti analizeaza si sistemul si afli daca iti merge asa ca ma gandeam ca poate exista si site-uri care ti le dau pe toate happy. Oricum mersi.

| ErrorFound explică (pentru neluL):

Il stiamwinking Mai e si GameDebate si AllGame si GiantBomb si YouGamers dar nu le dau pe toate.

| neluL a răspuns (pentru ErrorFound):

Pentru jocuri ai http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Pentru aplicatii nu ai.