| anonim_4396 a întrebat:

Fiind gamer, "intalnesc" pe diferite jocuri oameni foarte de treaba cu care ma inteleg mult mai bine decat cu cei care-i vad fata-n fata si as vrea sa-i intalnesc de-a dreptul, dar faza e ca ei/ele sunt tocmai din diferite colturi ale tarii. Pe voi nu va deranjeaza cand patiti la fel? straight face
PS: Nu vreau raspunsuri gen : iesi afara sau alte din astea fiindca nu stau non-stop pe pc.
Salutare.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lotusul5 a răspuns:

Eu as recomanda sa iti faci skype si cand gasesti asa persoana sa ii ceri I.D.-ul si sa il pui la prieteni si poti sa ii vezi

| anonim_4396 explică (pentru lotusul5):

Asta fac si eu.