| alexro93 a întrebat:

Fratilor am si eu o problema cu pc-ul.nu stiu de ce dar nu pot accesa unele site-uri, nu pot instala un flash player, nu imi merge messengerul.nu inteleg ce dracu are.pana acum nu am avut probleme. l-am reformatat de atatea ori.degeaastraight face help! funda

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Reinstaleazati windowsul si va merge. Daca nu va merge incearca sa faci rost de alt windows.

| alexro93 explică (pentru T7uk):

Multumesc pentru sfat, am incercat 3 windowsuri si degeaba dar pana la urma am rezolvat singur si era o problema haioasalaughing nu ma gandeam niciodata ca o sa fie din cauza datei...pc mew era in anul 2007 si de aceea imi tot aparea eraoarea k licenta a expirat licenta la anumite site-uri.acum imi merge fara probleme.multumesc oricumwinking

| T7uk a răspuns (pentru alexro93):

Lol

| denis021 a răspuns:

Ori ai virusi ori nu te lasa antivirusul asa-mi face se mie.