| andrew25 a întrebat:

Fratilor care stie cum ee cu cheat engine...l-am descarcat am schimbat acolo cu cati bani voiam, si in joc imi arata suma dar nu o pot folosi, care ma ajuta ii dau FUNDA sper sa raspunda vreaun heacker bun happy

5 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch
uite-te aici cu atentie si vezi daca jocul tau e pe acolo

| IamBigLov3r a răspuns:

CheatEngine merge doar pe unele jocuri, dar nu pe toate.Da, pe unele jocuri cu CheatEngine daca bagi suma dorita doar iti apare si nu poate fi folosita, deoarece acele jocuri au anti-cheat sau hack shield. Sper ca te-am ajutat.(poti gasi alt program de hack)

| andrew25 explică (pentru IamBigLov3r):

Pai zi-mi tu altul, sau eventual iti dau fb meu sa ma ajuti sa hackuiesc poker Romania de pe fb.

| IamBigLov3r a răspuns (pentru andrew25):

Pai cele de pe fb sunt mai grele de hackuit, urmareste un tutorial ceva pe yt

| andrew25 explică (pentru IamBigLov3r):

M-am uitat frate sunt banale, toti aceleasi tutoriale si acelasi rezultat...nu stiu ce hack ar merge pentru jocul asta, ca nu vb nimeni de el.