| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa îmi achiziționez un calculator normal nu gaming dar as vrea ca toate jocurile sa meargă foarte foarte bine sa nu se blocheze sau sa îmi dea lag si sa aibă grafica foarte foarte buna!
De exemplu,, Gta 5" sau,, FIFA 17" si multe altele!
As vrea sa ma ajutați voi adica sa mi-l faceti pe piese dar daca i-l voi comanda sa îmi vina asamblat!
As vrea sa aibă 16 gb Ram!
Celalalte piese nu stiu va las pe voi sa alegeți dar cum am zis sa fie foarte bun!
Dar sa aibă toate piesele necesare pentru un pc!
Adica daca i-l voi lua poate nu mi se aprinde sau nu îmi merge pentru ca nu are toate piesele necesare unui pc!
Nu! Nu vreau sa se întâmple asta!
Cum am mai zis, sa aibă toate piesele necesare unui pc!
Si sa aibă Windows 7 64 bit!
Mulțumesc!
Sper ca ma veți ajuta!

9 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Daca ne-ai zice si un pret in care sa ne incadram ar fi ok, nu vrei un pc de gaming da vrei ca jocurile sa mearga perfect..deci ne lamuresti?

in fine iti recomand asa ceva: http://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/
sau : http://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/

daca-l vrei pe piese da-mi un buget

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Mda scuze, am uitat!
Da nu vreau gaming vreau normal!
Sunt pc-uri care nu sunt gaming si merg jocurile foarte bine!
As vrea 20 de milioane!

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

In 20 mil nu creca-ti gasesc nimic care sa-ti duca si jocurile decent

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Eu cred ca da...
Tu la ce pret ai zice ca duce jocurile decent?

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

25+

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Ok...
Atunci fa-mi tu pe piese, dar sa vina asamblat...
Si sa fie bun.
Si sa aiba toate componentele unui Pc.
Astept sa mi-l faci!

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti trebuie pe piese nu-ti vine asamblat

| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Pai da, dar nu poate sa mi-l asambleze tot aia?

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual cand iti aduc ei piesele sau ceva gen sa-i rogi sau sa-i platesti sa faca asta