| AlexaAllyson a întrebat:

Astazi, pe facebook, imi uitrasem parola si am dat acolo la "Can't log in" si mi-au trimis pe mail codul, si am incercat sa il bag de mai multe ori, si acum imi spune sa incerc mai tarziu.Cat de tarziu? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Incearca maine va merge din nou si apasa doar o data pe cod ok?

3 răspunsuri:
| MyPcNoYou a răspuns:

Incearca sa iti trimita codul pe telefon. Asa e mult mai usor si sigur o sa.ti mearga.

| AlexaAllyson explică (pentru MyPcNoYou):

Si unde trebuie sa dau sa apas, pentru ami trmite pe telefon?

| MyPcNoYou a răspuns (pentru AlexaAllyson):

Mi.ai uitat parola si reseteaza prin cod pe telefon. Vei primi un cod pe tel ( numarul implicit al contului). Scri codul acolo si resetezi parola. Bafta!