| InfiniteHorizon a întrebat:

Nu cred ca se poate dar totusi, incerc. Tata mi-a luat drepturile de pe useru` meu de la pc si nu ii mai stiu parola de la useru` lui ca sa imi pot da drepturile inapoi. Stiti cumva cum as putea sa aflu parola? mentionez ca tata nu mai vrea sa imi dea drepturile inapoi niciodata =). ^_~ Saauu.un program ceva? puppy dog eyes funda.

1 răspuns:
| zebyx98 a răspuns:

Cand se deschide computerul, apesi pe delete si iti apar multe setari...este una delete password, poti so stergi, sau sa schimbi parola