| Reddfox a întrebat:

Hello! De cateva luni nu mi-am m-ai resetat laptopul. Am windows 10 si atunci cand incerc sa ii dau reset din setari imi spune:RESET THIS PC
there was a problem resetting your pc. No changes were made. Imi puteti spune cum sa o rezolv caut pe Youtube si pe net de cateva zile dar nu gasesc. Bine nu m-ar interesa neaparat un reset dar cateva sfaturi sa il fac sa mearga mai bine. Gen sa imi instalez cateva cleanere/programe de boost? Nu e rau numai ca merge greu dar faza ca si la jocuri incepe sa aiba lag. Sunt ceva setari pentru al putea face sa mearga mai bine/repede?
Mersii!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Accesează: Windows 10 ( http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10
2. Clic pe "Upgrade Now".

| Reddfox explică (pentru mihai69):

Apoi o sa pot da reset?

| Reddfox explică (pentru mihai69):

Am deja ultima versiune! Ce sa fac?