| nustiu550 a întrebat:

Ok deci, cand incerc sa imi dau factory reset, nu ma lasa si imi spune " there was a problem resetting your pc, no changes were made ". am incercat si advanced reset dar imi iau bluescreen de fiecare data

4 răspunsuri:
| Motisor a răspuns:

Păi nu ai cum să îți dai factory reset pentru că nu ești calculator, ești o ființă umană nu un robot.

| flixbuster a răspuns (pentru Motisor):

Citind printre randuri, cred ca incearca sa reseteze un calculator (desktop/laptop) cu Windows (10/11) la setarile "din fabrica" ale OS-ului.

| nustiu550 explică (pentru Motisor):

Am spus clar pc dar ok

| THRUSTMASTER a răspuns:

Salut, spune despre ce dispozitiv e vorba si ce problema ai cu el ca sa te putem ajuta. Intelege (explica) problema ca sa gasesti rezolvarea.