| The16 a întrebat:

Am reinstalat Windows-ul la laptop, am creat o partiție separata fata de cea pentru Windows, dar nu mi-o arata. Am instalat Windows 10 Pro 64x.
Ce ar trebui sa fac sa imi arate partiția?
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai reinstaleaza 1 data iar cand faci partitia atunci trebuie s-o formatezi obligatoriu altfel windows nu va vedea partitia creata!
Partitia unde vei instala windows (de obicei C) nu trebuie neaparat formatat dar nu strica daca o formatezi si pe aceea... Bafta!

| The16 explică (pentru lpavel):

Am rezolvat, dar multumesc. Nu trebuie sa reinstalez Windows-ul.

| lpavel a răspuns (pentru The16):

Ok, n-ai pentru ce!