| OneReason a întrebat:

Hey, TPU Cănd îmi bag Windows 7 sau xp mi se salveaza tot ce am avut pe Windowsul vechii si imi face un folder cu Windows.old
Cine Ştie cănd instalez Windows sa fac să nu se mai salveze.
Ce aveam pe windowsu vechii.

Dau Fundăă

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

In momentul in care ajungi la crearea/ formatarea/ stergerea partitiilor, in procesul de instalare al sistemului de operare, formatezi partitiile existente, dupa care, le stergi. Apoi, creezi noi partitii, si, selectezi apoi, partitia pe care doresti sa instalezi sistemul de operare. In rest, dupa acest pas, instalarea decurge normal, fara alte interventii speciale.

1 răspuns: