| cristii3131 a întrebat:

Mi-am instalat acum 3 zile windows 10 si am gasit un folder numit windows.old. Daca il sterg mai pot reveni la versiunea anterioara de windows? Sau il pot baga intr-un spatiu de stocare cloud si il sterg din computer si pot astfel cand vreau sa imi reinstalez windowsul anterior?

Răspuns Câştigător
| Auslrailuian a răspuns:

Nu se poate reveni la cel anterior, si oricum, de ce ai vrea asta? Adica daca ai instala windows 8 sau 9 ( care costa bani) ai vrea sa revi la windows-ul vechi? Sau daca ai instalat windows 9 si il vrei pe 10, apoi apare windows.old, mai instalezi windows 9? Care am zis ca costa bani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslrailuian):

De cand exista windows 9?

7 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu exista functie sa revi la vechiul Windows, ce e cu voi oameni buni?

| Barkjha a răspuns:

Intri pe clean diskup, astepti sa se faca ia, clean system files astepti din nou selectezi old windows installation files si dupa dai ok ASTEPTI DINOU si gata ai scapat de el

| Fanibu a răspuns:

Ti-ai instalat windows 10 ca upgrade de la windows 8 sau 8.1. Dupa 30 de zile daca nu revii la varinta anterioara de windows, acest fisier si incluziv fisierele aferente, va fi sters automat din partitia C.

| cristii3131 explică:

Tin sa mentionez ca windows 10 are multe buguri nerezolvate si as putea reveni la windows 7 din aceasta cauza!

| K0sti a răspuns (pentru cristii3131):

Ce bug-uri?

| cristii3131 explică (pentru K0sti):

Bugul cu al doilea user pe PC. Pur si simplu nu merge sa intru in al doilea user ( Nu imi arata nimic pe ecran).