| TheBlackSpade a întrebat:

FUNDA! Salut! Tocmai mi-am instalat windows 8 si tit ce aveam in windows 7 mi-a pus intr-un folder numit windows.old.
In windows.old am un folder Windows. intrebarea mea este: mai foloseste calculatorul Windows-ul din winsows.old?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu,dar daca tu nu ai optat pentru formatarea partitiei ti a lasat acolo fisierele

| TheBlackSpade explică (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Multumesc. Dar totusi nu pot sa--l sterg ca nu ma lasa un program: TrustedInstaller. Sti cum la-s putea sterge?

| TheBlackSpade explică (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Dar atunci de ce nu-l pot sterge?