| VenomV a întrebat:

Funda plss raspundeti repede!
Am cont de youtube,fac gameplays cu facecam si mi-a comentat unu ceva gen,, ba esti prost lasa-te,, etc.
Eu i-am sters comentariul,si acum mi-a dat mesaj in care ma injura si in care zicea ca are el un,,prieten,, si ca poate sa-mi blocheze contul. Unde pot face o reclamatie pentru youtube? Va rog un link sau niste indrumari, ca sunt foart speriat, pentru ca am investit mult in cont plsss! P.S.: imi da si dislike la toate videourile!

Răspuns Câştigător
| Balan_Dani_1998 a răspuns:

Poate incerci sai dai block la user si nu are cum sa iti blockeze contul "prietenu" lui numai daca ai incalcat drepturile de autor de mai multe ori

| VenomV explică (pentru Balan_Dani_1998):

Si cum dau block?

| VenomV explică (pentru Balan_Dani_1998):

Gata am rezolvat mersi happy

| Balan_Dani_1998 a răspuns (pentru VenomV):

Cu placere