| anonim_4396 a întrebat:

Heyy...am incercat azi sa imi descarc un joc de pe internet si mi s-a instalat si altceva pentru internet..adica atunci cand intru pe net ( Google Chrome) imi intra ceva "ask " si cand deschid new tab nu arata ca inainte..si e uratcrying ce sa fac sa revina la normal?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai reinstaleaza Chrome. Ala e un plug-in AskToolbar, o porcarie normal. Reinstaleaza-l si o sa-ti mearga normal, ai grija ce instalezi(sa nu fie bifat acolo download-ul)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Trynda):

Dupa formulare, nu cred ca stie ce inseamna un Plug-in sau AskToolbar