| Username3 a întrebat:

Imi merge gta 5?
Intel celeron n2840 2,16ghz dual core
Ram 4, 00gb
Placa video Intel 777 mb
dau funda

5 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Daca iti iei i5 merge.
Funda.
S-au merge pe low da cu lag.

| maxbio a răspuns:

Iti garantez ca nu merge. Cu componentele alea de abia rulezi Mario

| Cerrak a răspuns:

Nu, in nici un caz. dar ai putea face cu cam 1000 ron un pc cu piese SH foarte bun : inca 4GB ram aceeasi frecventa ca ai tai, un I5 generatia 3+/ amd fx 8320(chiar si 8350), placa de baza iti va trebui probabil, si o placa video, de preferat 1-2GB, (G)DDR5, 192/256 biti! Cu maxim 1200 ron iti iei piesele astea SH!

| Username3 explică (pentru Cerrak):

Frt e laptop, macar cu lag merge? toate pe low

| EnvyU a răspuns (pentru Username3):

Pai vezi cand a iesit laptopu tau si vezi cand a iesit jocul, cred ca iti va raspunde la intrebare. Pe langa faptul ca este un laptop, nu sunt facute pentru gaming, nu ai nici placa video dedicata, este cea de la procesor si nu este nici din generatia i gen i3-i5-i7. Daca poti sa il iei fara bani incearca, daca nu atunci nu are rost.