| alicia2000 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce se inchide pc-ul meu singur cateodata? tocmai cand am ceva interesant de vazut...se inchide.

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Se poate inchide pentru ca: ori hardul nu e asezat cum trebuie la locul lui, ori te-ai virusat si ti-a dat atac in folderul system32 care e vital pentru windows! happy

3 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Frate ai virusi baga un antivirus sau Windows-ul din nou

| alicia2000 explică (pentru Vasy10):

Pai am nortonul de la romtelecom...

| DamianIonut a răspuns:

Daca Windows-ul nu merge incerca sa il desfaci si sterge-i putin praful de pe componentele mai importante. Fundita?big grin