| madalinfindrihan a întrebat:

In cate FPS imi poate merge CS:GO si/sau WOT(World of Tanks).

Ram : 4 GB DDR3 1333MHz.
Graphics : Placa video Gainward GeForce® GT 730, 2GB DDR3, 128-bit
Procesor : AMD Athlon(tm) II X2 240 Processor 2.90 GHz.

O aproximatie la cate fps as putea avea pe aceste jocuri.

Răspuns Câştigător
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Detin un system asemanator, acelasi processor, acelasi ram doar ca am R7 250 care e echivalentul lui GT 740.
Cred ca csgo o sa iti mearga in ~50 fps
World of thanks merge in ~40fps

| madalinfindrihan explică (pentru TheNiGhTCoReLV):

Pe ce satari low-medium-high?

| CPAElites a răspuns (pentru madalinfindrihan):

LOW!
Daca cumparai acel R7 240 iti mergea pe mediu spre high...

| madalinfindrihan explică (pentru CPAElites):

Imi merge in 70 Fps pe medium in meci la Cs Go cu 2gb ram ca placuta aialalta cand am pus-o mi-a bipait de 5 ori unitatea probabil ca nu e compatibil nu stiu

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

De ce ai dat banii PE POCNITOAREA aia de placa video? Cand cu acelasi BUGET iti cumparai un R7 240 cu memorie GDDR5! CARE E DE 2X MAI PERFORMANTA!