| dannycrtsz a întrebat:

Jocul League of legends este handicapat?
Am intrat sa incep un meci, s-a facut fereastra neagra, a trebuit sa ies din joc si sa reintru, termin meciul iar dupa imi apare mesaj ca mi-a fost suspendat contul 3 zile din cauza "parasirilor meciurilor", care de fapt a fost doar unul.
Am mai patit o data asa, dar atunci nu aveam idee, pur si simplu a trebuit sa inchid pc-ul, si am fost o zi suspendat.
Imi explica si mie cineva sistemul asta de rahat?

3 răspunsuri:
| dannycrtsz explică:

Si as vrea sa mai stiu de ce nu pot juca cu alt cont in timpul acesta, mi-am facut pe alt mail si spune ca nu-s corecte datele, ce mama naibii?

| Buraga_Cosmin_1999 a răspuns:

Ii P.C Varza laughing

| dannycrtsz explică (pentru Buraga_Cosmin_1999):

Raspunsul tau e de rahat. In primul rand, probabil am un PC mai bun ca al tau. In al doilea rand nu m-ai ajutat cu nimic, copile.