| QuIcKs123 a întrebat:

Salut, am o problema cu league of legends.
Am primit crash, dupa am intrat iar nu am stat afk, meciul s-a terminat si mi-a aparut ca am contul suspendat pentru 1 zi jocul se va inchide.

Este vreo sansa ca cei de la riot sa stearga acea suspendare de 1 zi?
De exp: suspendarea a fost scoasa joc o saptama 'sa zicem' si daca e sa stau afk/ abandon fara sa vreau, este vreo sansa sa imi dea suspendare o zi din nou?

Si inca ceva... daca toti imi da report pentru cat timp iau suspendare?

1 răspuns:
| NumberZero a răspuns:

DA,DA si DA!

Regula este sa nu stai AFK!

Si nu mai lasa spatii inervante ca astea:

Mersi! Nu mai sta afk! Poate duce la suspendare contul pentu 1luna, 3luni, 6luni, 1 an si pana la pentru VIATA! Nu mai sta afk!