| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, imi pare rau daca deranjez vreo regula dar as vrea sa stiu cam cat ar valora un Ps3 Super Slim varianta de 500GB in stare foarte buna cu 19 jocuri: Gta 5, Far Cry 4, Crisys 3, Call of duty Ghosts, Call of duty Black ops 1, Marvel Ultimate Alliance, Fifa 18, Wwe 2k17, Injustice, Mortal Kombat 9, Need for Speed Rivals, Mass Effect 3, Borderlands 2, Wanted, Batman Arkham City, Battlefield 4, Minecraft, Battleship, si Assassin Creed Brotherhood ( fara carcasa originala), 2 controllere wireless originale? Tin sa precizez ca totul este intr-o stare foarte buna!

2 răspunsuri:
| DmcStefan a răspuns:

Salut. undeva la 900 lei

| Simpatic a răspuns (pentru DmcStefan):

Nu induce in eroare te rog, pentru ca unii pe net au asemenea preturi prost gandite nu inseamna ca se poate vinde la acest pret.
Sa nu uitam ca PS4 are deja cateva generatii aparte.
PS3 nu se mai fabrica de ceva ani, asa ca pretul este dat de piata (cerere si oferta) si de vechimea unui obiect (in cazul de aici un produs electronic oarecum invechit) nu de subiectivism...
Dupa mine nu face mai mult de maxim 500 de lei! Asta in conditiile in care jocurile sunt pe DVD si nu vorbim de consola modata.