| Radu_Tudor_1997 a întrebat:

Mi am luat de ceva timp diablo și nu mă pot sa mă decid ce clasa sa aleg. Spuneți mi ce sa aleg și de ce. Țin sa menționez ca am diablo 3 original nu versiunea cu cv extra deci nu am crusader
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut.Nu stiu ce clasa de erou preferi tu pentru ca fiecare jucator are preferintele sale.Eu persoanal aleg necromancer pentru ca este foarte usor de folosit si esti op cu el (over power). Good lucklaughing

| Radu_Tudor_1997 explică:

Tu despre ce diablo vorbești? eu vb despre 3. Și eu sunt tipul care e mai mult pe magie și de astea, nu pe namile de oameni cu o sabie cât copacu dar voiam sa aflu și părerea altora