| andreimocanu2007 a întrebat:

Mi-am luat de curand un cooler care se numeste frostflow 240 si pe net scria ca duce undeva pe la 30 grade in idle si in load 60 dar cand l-am montat in pc imi sta in idle 47 de grade si in load 65 de grade. Am verificat daca l-am montat corect si l-am montat corect, i-am schimbat pasta de pe procesor dar nimic. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Temperatura difera de la un procesor la altul. Vezi daca ai acelasi procesor cu cel testat de ei la care dadea acele temperaturi.