| Anghelina_Lucian_1996 a întrebat:

Nu imi merge Ultimate Samp Keybinder.Deci sa incep cu inceputul.Am scris in casuta aia ce am vrut am selectat pe ce tasta sa apas ca sa imi apara textul in joc am dat si activare dar cand apas respectiva tasta nu imi apare textul.Ce pot sa fac ma dispera!

Răspuns Câştigător
| Madalin699 a răspuns:

Pai depinde si de versiunea keybinderului. Incearca sa dai click dreapta pe KeyBinder si apasa pe Run as Administrator. Mai mult ca sigur va merge.