| ANDREBOBOC a întrebat:

Nu pot sa mai intru pe mess, cand intru zice ca nu introduc parola sau id bine dar de fapt le fac bine ce sa fac? fundissaaa

1 răspuns:
| winxandrada a răspuns:

Cred ca ti-a ghicit cineva parola si ti-a schimbat-o.fa-ti alt id daca ai avut un site facut inseamna ca ti-a luat-o pentru a da la parola uitata si a primi o noua parola pe id-ul tau si au avut nevoie si de id iti zic caci mie asa mi s-a intamplat si mi-am facut altul deci fa si tu la fel