| MariaIurascu00 a întrebat:

Nu stiu ce are mess-ul meu..defapt Id-ul. nu-mi merge. cred ca cineva mi l-a blocat. am intrat pe e-mail.pot. mi-am schimbat si parola, dar tot nu pot. M-am certat cu iubitul, si stiindu-i parola, stiti voi am facut farse. iar acum cred ca el mi-a blocat id-ul. Help me! please
sorry pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

Buna, problema asta o ai: http://postimage.org/image/vvjzt2uaj/? Astept raspunsul tau.

| MariaIurascu00 explică (pentru Lysander):

Nu.apare altceva

| MariaIurascu00 explică (pentru Lysander):

Apare ceva de genul,, we can't sign you to yahoo..bla bla
there might be a problem with your Internet connection
Click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem

| Lysander a răspuns (pentru MariaIurascu00):

Pai cred ca este la internetul tau happy. Mergi la un prieten/ruda si incearca sa-ti bagi idul acolo.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci id nou

| Razvan78 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un ID nou!