| Darius_Dragomir_1975 a întrebat:

OFER FUNDA!
Mi-am descarcat Euro truck simulator 2 pe PC, iar ca sac pot juca online trebuie sa imi fac cont la World of Trucks. Pentru a putea face contul imi trebuie PRODUCT KEY si nu stiu de un sa il iau. Daca ma poate ajuta cineva sa imi dea un product key. OFER FUNDA!

1 răspuns:
| TheQI1337I a răspuns:

Acum sincer...
Ce creier scurt sa ai sa nu stii ca un joc descarcat de pe net nu se poate juca online. mai ales genul asta de jocuri.
Cine crezi ca o sa te ajute pe tine cu un Cod Key de 20 euro?