| ciolpi a întrebat:

Ofer funda! PS3 vs XBOX 360 cel mai bine argumentat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Xbox 360, merge multiplayer, e mult mai complex, home-ul are mult mai multe chestii. Poti sa cumperi direct de pe xbox jocuri in 5 minute esti pe joc. PS3 nu e chiar asa de bun ..Are un prieten si sa ma joc pe el a fost un chin, sincer. Poti sa mergi in magazin la Flanco / Altex [ nu mai tin minte, dar eu asa am facut ] si te duci sa le incerci pe amandoua! Bafta!

2 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

XBOX 360 deoarece poti sa joci in multiplayer!

| cristi1990an a răspuns (pentru alin567):

Ba! Si pe PS3 poti in multi! Si e gratis! Pe Xbox trebuie sa platesti!