| Buratina a întrebat:

Profa zice ca cant bine dar eu cred ca cant prost... Vreau sa stiu cum pot sa stiu daca candt bine sau nu. Ce spuneti, voua ce mancare va place mai mult? Pizza sau fasolea batuta? Apropo de asta, maine e marti nu? facem scoala sau e vacanta? Cand pica Pastele anul asta? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| kidu_6779 a răspuns:

~Daca se sparg geamurile...sigur canti prost
~Nu stiu ce sa zic de mancarea mea preferata dar a ta sigur e reperezentata de un tampon
~Pastele a fost pe 24 aprilie...teapa...se pare ca l-ai pierduttongue