| NoChanceForUs a întrebat:

Recent mi-am instalat Battlefield 3(piratat).
După ce am întâmpinat o serie de probleme(le-am rezolvat până la urmă prin editarea registrelor), când să zic că asta a fost, ei bine întâmpin o problemă mai gravă: În timpul jocului, chiar de la prima misiune, se tot rotește foarte rapid(personajul). Nu am vreo problemă cu mouse-ul sau ceva, în meniu e totul ok.
Vreo sugestie?

10 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Instaleaza alt crack poate merge.Eu nu pot trece de prima misiune cand pica ala pe scara aia la tren. Apas SPACEBAR sare si pica inapoi...sad

| NoChanceForUs explică (pentru EdiT):

Later edit:
Bun, nu-i problemă de crack, ci de compatibilitatea cu anumite device-uri.Am rezolvat și problema asta acum.
Cât despre problema cu scara, trebuie să apeși space incontinuu.Adică să apeși de multe ori cât mai rapid posibil.

| EdiT a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Multumesc! Am reusit sa trec de misiunea aceea.

| NoChanceForUs explică (pentru EdiT):

Cu plăcere.winking
Eu mor prin misiuni pentru că mă holbez la grafica aia genialălaughing

| EdiT a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Pe mine ma cam enerveaza ca merge cam greuț. Am procesor: QuadCore AMD Athlon II x4 630 (2.8 GHz)
placa video:aTI Radeon HD 4300/4500 Series (1 GB)
Sistem de operare: Windows7
HDD: 500GB

| NoChanceForUs explică (pentru EdiT):

Hard disk-ul n-are de-a face cu performanțele jocului.
Ai componente foarte bune,ori ai un bug, ori setările sunt date la maxim, și așa aș înțelege.

| EdiT a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Pai si la medium face asa. Ma gandeam ca ar o setare care e si la alte jocuri de exemplu v aliasing sau...

| EdiT a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Tu ai componentele mai mari sau la fel ca ale mele? Ca atunci poate e ceva din joc...

| NoChanceForUs explică (pentru EdiT):

Al meu e chiar mai slăbuț puțin,și merge ok la setări medii.
Sfatul meu e să îl instalezi iar,în C,să fie nou, curat.
Nu-mi pot da seama ce bug are, ce-l cauzează.

| EdiT a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Ok am sa incerc in alt director ca in C am putin.Mersi!