| TwisTTy a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul.Am vrut sa imi instalez windows xp 2014 dar mi-a aparut o eroare cand se copiau fisierele.sys asa ca am dat quit,dupa am dat restart la pc am intrat pe windows-ul cel vechi, am xp sp3. cand s-a aprins aveam driverul de grafica dezinstalat.Am luat mai multe versiuni pentru placa video dar la toate imi zice ca pc-ul nu respecta cerintele de sistem pentru instalarea softwere-ului. Va rog ajutatima, nu stiu ce sa ii fac.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Dami link de la placa video ca iti gasesc eu driver pentru xp. Scrie pe google placa video xp driver download. Si ar trebui sa gasesti.

| TwisTTy explică:

Am cautat si le-am gasit, dar nu merge nici o versiune