| Seth15 a întrebat:

Sal, cine stie care este mai buna dintre urmatoarele placi video geforce FX5500 sau geforce 3 [ generatia 3 cred. asta iti trebuie sa joci SA:MP]?

Răspuns Câştigător
| Rando a răspuns:

Am avut si eu placa aia si nu puteam sa fac nimic cu ea, poate merge samp dar ruleaza greu, eu oricum mi-as lua altceva.

2 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Placiile astea fiind pe AGP o sa te coste ceva si fiind timpurile astea cu placi foarte performante decat sa iti iei una foarte veche mai bine faci upgrade la calculator si iti iei una cu PCI-Express.

| Seth15 explică (pentru Rando):

Eu am fx 5500 si nu vreau sa o "omor" de asta intreb daca e buna pentru samp