| al3x955 a întrebat:

Sal TPU am un hard disk extern de 500 gb wd elements si am probleme cu el. mi-l arata in my computer dar nu ii mai arata sigla wd si atunci cand dau click pe el nu imi apare nimic..il pot deschide numai dand search si sa scriu numele folderului pe care il caut cine ma ajuta are funda

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Este posibil sa fie virusat, activeaza din windows optiunea sa vezi fisierele ascunse conecteaza hard diskul intra in my computer iar sus unde scrie Computer dai click si scrie adresa hard diskului (de exemplu E:\) daca ai gasit pe el un fisier autorun.inf sterge-l