| elena19_1687 a întrebat:

Am instalat windows 7, totul e ok, numai ca nu-mi merge sunetul deloc. am instalat diverse drivere de sunet pe care le-am gasit pe net dar degeaba. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Uite,incearca cu driver robot, poate te ajuta el sa rezolvi problema.
Il descarci de aici http://kat.ph/driver-robot-updates-drivers-duh-t5319651.html,programul este usor de folosit, tot ce trebuie sa faci e sa dai start scan si el iti cauta singur driverele ce iti lipsesc, dupa care le dai start, install si ai rezolvat
Daca nu reusesti... sunt aici,,, poti sa-mi scrii
Bafta!

| raidxp a răspuns:

In device manager iti arata ca e instalat? daca da, atunci nu e pentru win 7, cauta-l dupa hardvare id