| flavynho90 a întrebat:

Va rooog! Am si eu o problema. Am uitat parola la contul' de yahoo! Stiu raspunsu' la intrebari ca sa ajung ca sa'mi schimb parola! Dar cand ajung acolo, orice tastez, zice ca nu e parola valida, ori ca contine numele meu, ori ca prea slaba! Si am bagat, absolut tot ce zice acolo, litere mari, mici, cifre, tot felul' de combinatii sad Ce pot face? A mai patit cineva asa ceva?

5 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Pai in primul rand repeta toti pasii dupa o zi apoi incerca sa creezi o parola mai puternica ( gen @L3x@nd3rr789 laughing ) ideea fiind sa contina o cifra, o litera mare si un semn (!@#$%^&* ) apoi nu conteaza laughing

| AntoniaAndreea a răspuns:

Pune o parola cu 2 nume de ceva. Primul nume il scrii cu literele mari si al doilea nume cu liteere mici+ un nr ceva. Sa stii ca merge, e un mod mai deosebit de a fi valid. ( Ex : MOScraciun01 ) Funda? big grin

| flavynho90 explică (pentru AntoniaAndreea):

Incercasem tot felul de comb..problena era din browser, pe chrome aveam ins un ad-block si de aia nu ma lasa..am intrar cu internet explorer si a mers..Doamne Ajuta!

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Da am pati eu asa, dar am rezolvat rapid problema, trebuie sa pui un cuvant care sa nu il ghiceasca nimeni dar tu sa ils tii bine sa nu il uiti, scrii ceva de genu:
facebook1C

| LESSY8 a răspuns:

Da,incepe contul de la inceput.