Sall am si eu un monitor care imi da tot auto ajust si este setat pe 1024 pe 768 pixeli... SI scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Salut am si eu un monitor!

[Poti fi putin mai specific? Ce monitor ai? Asus, Dell; Ce problema ai etc...]

Este Asus. cand il aprind nu imi da auto ajust dar cand satu mai mult vreo 30 de minute, incepe si da auto ajust si se tot aseaza intro pozitii. dupa aceia nu imi mai dispare patratul acela cu auto ajust si se ajusteaza de mai multe ori se tot misca