| xKtalyN a întrebat:

Am instalat la o fata windowsul si nu ii mai merge netul.....Am incercat cu CD de la romtelecom ca ea are net prin romtelecom si acolo nu imi zice de windows xp 2002 ci windows vista32 windows vista64 windows XP 2003 dar nu merge imi trebuie driverul pentru Wiindows xp 2002? pls sunt disperat! SCZ DE CATEGORIE

Răspuns Câştigător
| WUB a răspuns:

Mai bine suni la Romtelecom și îi rogi să te ajute deoarece nu se găsesc pe internet așa ușor...

2 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Incearcă să instalezi unul din Windows-urile compatabile pentru acel driver.
Sau pur ți simplu sună la cei de la Romtelecom și roagă-i să te ajute.

| xKtalyN explică (pentru WUB):

Mda...te-am inteles dar eu am doar windows xp p[rofessional 2002 ma poti ajuta cu un link pentru el la rooterul de romtelecom?

| WUB a răspuns (pentru xKtalyN):

Mai bine suni la Romtelecom și îi rogi să te ajute deoarece nu se găsesc pe internet așa ușor...